B101EAN02.5 COG

| Tauira tauira | B101EAN02.5 COG |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| B101EAN02.5 COG Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 135.36×216.576 mm |
| Whakaahuatanga | 140.16×226.46×0 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 58% |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Driver IC | COG Built-in OTM1287A |
| Atanga Waitohu | MIPI (4 data lanes) |
| Putanga Whakauru | 1.8/3.3V (Typ.)(VCC/VDDI) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO B101EAN02.5 COG.
AUO B101EAN02.5 COG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO B101EAN02.5 COG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO B101EAN02.5 COG ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO B101EAN02.5 COG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO B101EAN02.5 COG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO B101EAN02.5 COG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO B101EAN02.5 COG ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO B101EAN02.5 COG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "B101EAN02.5 COG"
- AUO B101EAN02.5 COG
- B101EAN02.5 COG raupapa
- B101EAN02.5 COG te ahua
- B101EAN02.5 COG utu
- Kaihoko B101EAN02.5 COG

